Obavještenje o zakazanoj prezentaciji radne verzije doktorske disertacije kandidatkinje Anise Ruhotine, mr. iur.

slika 1

Sarajevo, 27.11.2025.

 

O B A V J E Š T E N J E

O ZAKAZANOJ PREZENTACIJI RADNE VERZIJE DOKTORSKE DISERTACIJE

 

U skladu sa članom 38. Pravila studiranja za treći ciklus studija na Univerzitetu u Sarajevu – doktorski studij, zakazuje se prezentacija radne verzije doktorske disertacije kandidatkinje Anise Ruhotine, mr. iur. pod naslovom Zloupotreba procesnih ovlaštenja u izvršnom postupkuza

 

petak, 05.12.2025. godine u 13:00 sati.

 

Komisija za ocjenu i odbranu projekta, radne verzije i doktorske disertacije kandidatkinje Anise Ruhotine, mr. iur. pod naslovomZloupotreba procesnih ovlaštenja u izvršnom postupku obrazovana je Odlukom Senata Univerziteta u Sarajevu broj: 01-5-114/21 od 28.04.2021. godine, u sastavu:

 

  1. prof. dr. Abedin Bikić, predsjednik
  2. dr. Sanjin Omanović, profesor u penziji, mentor i član
  3. dr. Meliha Povlakić, prof. emeritus, članica

 

Prezentacija radne verzije navedenog naslova održat će se na Univerzitetu u Sarajevu – Pravnom fakultetu, u Sali za sjednice (II sprat, lijevo, soba 204).

 

Obavještenje o prezentaciji radne verzije oglašava se na oglasnoj ploči i internet stranicama Univerziteta u Sarajevu i Pravnog fakulteta.

                                                                                               

                                                                                                           Služba za nastavu

                                                            Odjel za rad sa studentima II i III ciklusa studija