Radionica „Fokus u digitalnom dobu: dobrobit i motivacija tijekom pisanja završnoga rada“

Datum događaja
02
Jul
Mjesto događaja
Centar za interdisciplinarne studije Univerziteta u Sarajevu – prof. dr. Zdravko Grebo | Zmaja od Bosne 8, Sarajevo

U okviru projekta Scroll 2 Social: Enhancing Social Participation in the Digital Age, koji se provodi kao dio inicijative EUPeace Student Challenge, održat će se radionica „Fokus u digitalnom dobu: dobrobit i motivacija tijekom pisanja završnoga rada“. Radionica je namijenjena studenticama i studentima koji pišu ili se pripremaju pisati završni rad.

Pisanje završnoga rada često donosi izazove poput pritiska, odgađanja, manjka motivacije i poteškoća u održavanju fokusa. Digitalno okruženje dodatno utječe na koncentraciju, organizaciju vremena te svakodnevne navike učenja i rada. Kroz praktične aktivnosti i razgovor sudionice i sudionici radionice imat će priliku promišljati o organizaciji procesa pisanja, motivaciji, stresu, digitalnim distrakcijama i važnosti brige o sebi tijekom završavanja studija.

Radionica će se održati 2. 7. 2026. godine u 16:30 sati u Centru za interdisciplinarne studije Univerziteta u Sarajevu – prof. dr. Zdravko Grebo, Zmaja od Bosne 8.

Pozivamo zainteresirane studentice i studente da se prijave putem prijavnoga obrasca i pridruže nam se u razgovoru o tome kako očuvati fokus, dobrobit i motivaciju u procesu pisanja završnoga rada.

Link za prijavu: Prijava na radionicu: Fokus u digitalnom dobu – Fill out form

4